چهارمین جشنواره استعدادیابی سراسری بدمینتون در استان کرمان
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵
0 نظر
90 بازدید

چهارمین جشنواره استعدادیابی سراسری بدمینتون در استان کرمان

نایب رییس بانوان فدراسیون بدمینتون گفت : چهارمین مرحله جشنواره استعدادیابی سراسری بدمینتون در استان کرمان آغاز شد.

فریبا مددی در گفت و گو با مسوول روابط عمومی فدراسیون اظهار داشت:  براساس نظر کمیته استعدادیابی فدراسیون بدمینتون 30  بازیکن رده سنی بین سالهای 1383 تا 1386 که به نام دعوت گردیده اند ، در چهارمین جشنواره استعدادیابی همگانی در رشته بدمینتون در کرمان حضور یافته و از بین آنان 12 نفر انتخاب و در گروه استعدادپروری فدراسیون در سال آینده قرار خواهند گرفت.

نایب رییس بانوان فدراسیون بدمینتون در حاشیه مراسم افتتاحیه چهارمین مرحله جشنواره  استعدادیابی گفت : در این جشنواره 500 ورزشکار رده سنی یاد شده در قسمت پسران و دختران در رشته بدمینتون از استانهای آذربایجان شرقی ، خراسان رضوی ، خراسان جنوبی ، فارس ، البرز ، بوشهر ، سمنان ، آذربایجان غربی ، کردستان ، مازنداران ، زنجان ، قزوین ، اصفهان و بوشهر حضور دارند .

نایب رییس فدراسیون بدمینتون بانوان افزود : مراسم افتتاحیه چهارمین مرحله جشنواره استعدادیابی با حضور دکتر محمدتقی امیری خراسانی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان و معاونین این اداره کل و ناصر محمدی  رییس هیات بدمینتون استان کرمان و دیگر مسوولان این هیات در سالن استانداری شهر کرمان برگزار شد و این جشنواره تا روز نوزدهم اسفند ماه جاری ادامه دارد.

این جشنواره در رشته های بدمینتون ، اسکیت ، تیراندازی با کمان ، دوچرخه سواری و گلف برگزار می شود.

لازم به ذکر است که جشنواره همگانی و استعدادیابی ورزشی کشور تاکنون به میزبانی سه استان سیستان و بلوچستان ، سمنان و زنجان برگزار گردیده است .

 

اردوی استعدادیابی بدمینتون
فدراسیون بدمینتون
بدمینتون
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 54 نفر
کل بازدید امروز : 56
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 159 نفر
کل بازدید دیروز : 160
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 213 نفر
کل بازدید این ماه : 216