اولین نشست هیات رئیسه فدراسیون بدمینتون برگزار شد
دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
0 نظر
82 بازدید

اولین نشست هیات رئیسه فدراسیون بدمینتون در سال جاری به ریاست دکتر محمدرضا پوریا و دیگر اعضای هیات رییسه در ساعت ۱۱ روز هجدهم اردیبهشت ماه جاری در محل این فدراسیون برگزار شد.

در این نشست نخست دکتر پوریا ضمن تقدیر و تشکر از اعضا برای حضور در این جلسه اظهار داشت : بسیار خرسندم که توانستیم تقویم این فدراسیون در سال گذشته را به صورت کامل اجراء نماییم .

وی افزود : تمامی برنامه ها در قسمت مسابقات ، اعزام های برون مرزی ، برگزاری کلاسهای داوری و مربیگری ، جشنواره ها و رنکینگ ها به صورت کامل برگزار گردید .

رییس فدراسیون بدمینتون فعالیت هیات های بدمینتون استانهای کشور را بسیار مطلوب دانست و خاطرنشان ساخت که تمامی هیاتها تمامی تلاش خود را برای اجرای برنامه های خود انجام دادند.

وی گفت : نگاه فدراسیون بدمینتون به بازیهای آسیایی اندونزی است و با برنامه ریزی تلاش خواهیم کرد که در این رقابتها حضور قدرتمندی داشته باشیم .

دکتر پوریا افزود : در سال جاری این فدراسیون ۳ رویداد مهم پیش رو خواهد داشت که اولین آن مسابقات بین المللی جوانان زیر ۱۹ سال است که در استان سمنان و در آبان ماه با حضور کشورهای خارجی برگزار خواهد شد و دومین آن بیست و هفتمین دوره مسابقه های بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر است که در بهمن ماه با حضور بدمینتون بازان کشورهای مختلف جهان برگزار می شود و برنامه ریزی جهت بازیهای آسیایی اندونزی است .

وی در پایان از دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و دکتر داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در مورد نگاه به فدراسیونها و برنامه آنان تشکر و  قدردانی کرد .

سپس اعضاء هیات رئیسه نقطه نظرات خود را بیان نموده و این نشست با تصویب موارد مطرح شده به کار خود پایان داد .

اعضاء هیات رئیسه فدراسیون بدمینتون متشکل از مسعود کمالوند ، مرتضی مداحی ، ابوالفضل مهاجر بختیاری ، محمد فرجی ، دکتر فریبا مددی، اسماعیل مهدوی نیا ، سیدعلی شهابی ، سیدبهادر زکی زاده ، رسول اکبری ، نوروزعلی موذن ، مهدی ملک نیا ( بازرس فدراسیون ) و داریوش فروغی ( کارشناس خبره فدراسیون ) می باشند

فدراسیون بدمینتون
بدمینتون
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 34 نفر
کل بازدید امروز : 40
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 36 نفر
کل بازدید دیروز : 38
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 3387 نفر
کل بازدید این ماه : 4095