پایان رقابت های بدمینتون رنکینگ جوانان کشور در زنجان
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵
0 نظر
133 بازدید

قهرمانان رقابت های بدمینتون رنکینگ جوانان کشور در زنجان مشخص شدند

در دیدار نیمه نهایی اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون پسران کشور رده سنی جوانان در قسمت یکنفره امیر حسین نورعلیان از تهران در مصاف با مهدی انصاری از زنجان بازی را با نتیجه 3 بر یک واگذار کرد و انصاری به دیدار فینال راه یافت.

همچنین امیر جباری از همدان برابر علی حسین خانی از زنجان بازی را با نتیجه 3 بر صفر به سود خود خاتمه داد و راهی دیدار فینال شد.

امیر حسین نورعلیان از تهران و علی حسین خانی از زنجان به مقام سوم مشترک یکنفره دست یافتند.

در قسمت دونفره نیز تیم عرفان شرقی پور و شباهنگ عسگری از تهران در برابر تیم علیرضا بیگدلی و فربد یاسمی از زنجان دیدار کردند که در پایان تیم شرقی پور و عسگری با نتیجه 3 بر صفر برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند و راهی دیدار فینال شدند.

همچنین تیم دونفره صالح سنگ تراش و محمد مهدی میرشکاری از خراسان جنوبی در مصاف با کیوان ثبوتی و مهراد خان محمدی از زنجان برابر هم پیکار کردند که در پایان تیم دونفره ثبوتی و خان محمدی با نتیجه 3 بر صفر حریفان خود را شکست داده و دیگر فینالیست های تیم های دونفره شدند.

تیم علیرضا بیگدلی و فربد یاسمی از زنجان به همراه تیم صالح سنگ تراش و محمد مهدی میرشکاری از خراسان جنوبی به مقام سوم مشترک دست یافتند.

دیدار فینال اولین مرحله رقابت های رنکینگ بدمینتون پسران کشور رده سنی جوانان بعدازظهر امروز چهارشنبه 31 شهریورماه جاری در سالن اختصاصی شهرستان زنجان در قسمت یکنفره و دونفره برگزار شد و در قسمت یکنفره امیر جباری و در قسمت دونفره تیم عرفان شرقی پور و شباهنگ عسگری به مقام قهرمانی دست یافتند.

در قسمت یکنفره و در دیدار فینال این پیکارها مهدی انصاری از زنجان در مصاف با امیر جباری از همدان به رقابت با یکدیگر پرداختند که در پایان این دیدار امیر جباری توانست با نتیجه 3 بر 2 حریف خود را شکست دهد و به مقام قهرمانی این مرحله دست یابد.

مهدی انصاری دوم شد.

در دیدار فینال دونفره ، تیم دونفره عرفان شرقی پور و شباهنگ عسگری از تهران به مصاف تیم دونفره کیوان ثبوتی و مهراد خان محمدی رفتند که در پایان تیم عرفان شرقی پور و شباهنگ عسگری توانست با نتیجه 3 بر صفر تیم کیوان ثبوتی و مهراد خان محمدی از زنجان را شکست دهد و مقام نخست این مرحله را به دست آورد.

تیم کیوان ثبوتی و مهراد خان محمدی از زنجان دوم شد.

امیرحسین نورعلیان و علی حسین خانی در قسمت یکنفره مقام سوم مشترک را به دست آوردند و علیرضا بیگدلی و فربد یاسمی از زنجان به همراه صالح سنگ تراش و محمد مهدی میرشکاری از خراسان جنوبی مقام سوم مشترک دونفره را کسب کردند.

مسابقات رنکینگ بدمینتون رده سنی جوانان پسر با شرکت بدمینتون بازان در قسمت یکنفره و دونفره از 29 استان کشور در شهرستان زنجان برگزار گردید.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 20 نفر
کل بازدید امروز : 26
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 36 نفر
کل بازدید دیروز : 38
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 3373 نفر
کل بازدید این ماه : 4081