پایان دومین مرحله رقابتهای رنکینگ بدمینتون مردان
پنجشنبه ۰۹ دى ۱۳۹۵
0 نظر
87 بازدید

فینال دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون مردان رده سنی بزرگسالان کشور جام شهید علی کاردی که در سالن بدمینتون شهرستان یزد جریان داشت با قهرمانی سروش اسکندری در قسمت یکنفره و علیرضا قاسمی از زنجان و امیر قاسمی از تهران در قسمت دو نفره به پایان رسید.

در فینال یکنفره سروش اسکندری از زنجان و مهران شهبازی از کردستان به مصاف هم رفتند که در پایان سروش اسکندری توانست حریف خود رابا نتیجه 3 بر 2 شکست دهد و قهرمان دومین مرحله شود.

مهران شهبازی از کردستان دوم شد و فرزین خانجانی از تهران و حسن متقی از گیلان مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در فینال دونفره این پیکارها علیرضا قاسمی از زنجان و امیر قاسمی از تهران به مصاف صدرا صادقی از کرمانشاه و عرفان جوینده از گیلان رفتند که در پایان این دیدار علیرضا قاسمی و امیر قاسمی توانستند با نتیجه 3 بر 1 حریفان خود را شکست دهند و قهرمان دومین مرحله رنکینگ بزرگسالان گردند.

همچنین محمدرضا باقری و امیر سلیمانی از زنجان و کامبیز شهدی و فیروز یزدانی از یزد مقام سوم مشترک را در قسمت دونفره به دست اوردند.

در مراسم اختتامیه این پیکارها مسعود شریعتی مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد به همراه مرتضی قبله زاده به نمایندگی از سوی موسوی نماینده مجلس شورای اسلامی ، حسن ضرابی رییس هیات بدمینتون استان و ابوالفضل مهاجر مشاور عالی فدراسیون بدمینتون حضور داشتند که توزیع جوایز و مدالها را به قهرمانان اهدا نمودند.

رنکینگ کشوری بدمینتون
فدراسیون بدمینتون
آکادمی بدمینتون آینده سازان
بدمینتون
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 93 نفر
کل بازدید امروز : 95
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 159 نفر
کل بازدید دیروز : 160
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 252 نفر
کل بازدید این ماه : 255