حضور مربیان استان در اردوی تیم ملی بدمینتون سطح علمی آنان را ارتقا می‌دهد
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵
0 نظر
91 بازدید

مربی بدمینتون استان مرکزی از سطح بالای اردوهای تیم ملی در رده‌های پایه خبر داد.

جواد فراهانی مربی بدمینتون استان مرکزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، بیان کرد: اولین مرحله اردوی تیم ملی بدمینتون نوجوانان(پسر) از 24 تا 28 آبان 95 در محل کمپ فدراسیون بدمینتون در تهران برگزار شد. این اردو با حضور 17 بازیکن زیر نظر "مرتضی ولی دروی" سرمربی تیم‌های نوجوانان و جوانان بدمینتون برگزار شد و در آخر 10 بازیکن به صلاحدید کمیته فنی و فدراسیون به اردو بعدی دعوت شدند.                                                                           

 وی ادامه داد.هفدهمین مرحله اردوی آمادگی جوانان و دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان پسر کشور به منظور حضور در رقابت‌های بین‌المللی جام فجر در روزهای 7 لغایت 12 آذرماه جاری در شهرستان سنندج برگزار شد که در  این اردو نیز مهدی انصاری، علی حسینخانی و مهراد خانمحمدی از زنجان، علیرضا کرمی و نیما رستم‌پور از تهران، محمدامین علی‌اکبریان از خراسان رضوی، علی باستانی از اصفهان، پرهام خانزاده از آذربایجان غربی، محمدچهارمالی از فارس، مهدی بندی از مرکزی، مصطفی قربانی از یزد و متین مقیمی از سمنان حضور داشتند که دو بازیکن در رده سنی جوانان به اردو دعوت شده بودند، همچنین به دلیل میزبانی اردو در سنندج 8 بازیکن از استان کردستان به این اردو پیوستند . 

فراهانی افزود: بازیکنان دعوت شده زیر نظر سرمربی تیم‌های نوجوانان و جوانان بدمینتون به تمرین پرداختند، در ضمن یکی از نکات بسیار مثبت این اردو حاضر چهار مربی از استان‌های مختلف از جمله شهرام کرمی از اصفهان، مصطفی پهلوان از سمنان، مبینی از زنجان و خود بنده از استان مرکزی بود. 

مربی بدمینتون استان مرکزی اظهار کرد: این اردو با سطح و کیفیت بسیار بالایی برگزار شد، به طوری که در  دو جلسه اول تمرینات بدنی و دو جلسه تمرینات توپی انجام گرفت و در پایان اردو مسابقه انتخابی درون اردویی بین بازیکنان برگزار شد. 

فراهانی بیان کرد: حضور مربیان استان‌ها در اردو تیم ملی کمک شایانی به ارتقای دانش و سطح علمی آنان می‌کند که این موضوع می‌تواند در بلندمدت رشد و توسعه بدمینتون در استان‌ها را بهمراه داشته باشد. 

فراهانی در پایان از مرتضی ولی دروی سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان بدمینتون کشور تقدیر کرد و گفت: وی با توجه ویژه به بدمینتون استان‌ها شرایط کشف استعدادها و تشکیل تیم‌های ملی قدرتمند را در رده های سنی مهیا کرده است.

اردوی تیم ملی بدمینتون
بدمینتون استان مرکزی
فدراسیون بدمینتون
آکادمی بدمینتون آینده سازان
بدمینتون
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 87 نفر
کل بازدید امروز : 93
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 36 نفر
کل بازدید دیروز : 38
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 3440 نفر
کل بازدید این ماه : 4148