اولین مرحله جشنواره همگانی و استعدادیابی بدمینتون در زنجان
پنجشنبه ۰۹ دى ۱۳۹۵
0 نظر
88 بازدید

اولین مرجله جشنواره همگانی و استعدادیابی فدراسیون بدمینتون در روزهای هشتم لغایت دهم دی ماه جاری و با حضور 2561 بدمینتون باز ( 1650 بازیکن پسر و 751 بازیکن دختر ) رده سنی زیر 13 سال در شهر زنجان برگزار شد .

در این جشنواره که با حضور رحمانی نماینده وزارت ورزش و جوانان ، محمود انصاری سرپرست هیات بدمینتون استان زنجان ، مرتضی ولی دروی سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان بدمینتون و نماینده فدراسیون انجام شد ، از بدمینتون بازان تست آمادگی جسمانی بعمل آمده و برای آنان کارگاه آموزشی و استعدادیابی و شاتل تایم برگزار شد.

لازم به ذکر است که در این جشنواره 4 بدمینتون باز از 8 استان همجوار ( همدان ، آذربایجان غربی ، قزوین، آذربایجان شرقی ، اردبیل ، گیلان ، کرمانشاه ، کردستان و ایلام ) حضور داشتند .

دومین مرحله جشنواره همگانی و استعدادیابی در روزهای شانزدهم و هفدهم دی ماه جاری در استان سمنان و با حضور بدمینتون بازان زیر 13 سال از استانهای مازندران ، گلستان ، مرکزی ، خراسان شمالی ، تهران ، قم و البرز برگزار می شود.

در این راستا روابط عمومی فدراسیون بدمینتون با محمود انصاری سرپرست هیات بدمینتون استان زنجان به گفت و گو پرداخت .

انصاری گفت : نزدیک به 3600 بازیکن زیر 13 سال از مدارس استان زنجان شرکت نمودند که تعداد هزار نفر از آنان در هفته آینده مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت .

وی دلیل این استقبال را سابقه این رشته ورزشی در استان برشمرد و اظهار داشت : حضور بدمینتون بازان در مسابقات قهرمانی کشور ، برگزاری چندین دوره رقاتبهای بین المللی در این استان و حضور تیم های باشگاهی باعث گردیده است که مردم این استان با ورزش بدمینتون آشنایی کامل داشته باشند و از برگزاری هرگونه رقابت و جشنواره ای در این رشته استقبال بسیار خوبی بعمل آید .

انصاری گفت : خوشبختانه نماینده  وزارت ورزش و جوانان در این جشنواره حضور داشته و گزارش کاملی را به وزارت ورزش و جوانان ارایه نموده است که این نیز برای این استان از اهمیت بسیار خوبی برای این رشته برخوردار می باشد .

وی در پایان از فدراسیون بدمینتون در برگزاری این جشنواره که باعث شکوفایی بازیکنان مستعد می شود تشکر و قدردانی نمود.

اردوی استعدادیابی بدمینتون
فدراسیون بدمینتون
آکادمی بدمینتون آینده سازان
بدمینتون
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 78 نفر
کل بازدید امروز : 80
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 159 نفر
کل بازدید دیروز : 160
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 237 نفر
کل بازدید این ماه : 240