رعایت شئونات اسلامی و اخلاق مداری مهمترین اصل فدراسیون
یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵
0 نظر
93 بازدید

رئیس فدراسیون بدمینتون روز چهارشنبه 26 آبان ماه جاری در حاشیه برپایی اولین مرحله اردوی ارزیابی و انتخابی بازیکنان منتخب قهرمانی کشور در محل کمپ این فدراسیون گفت: رعایت شئونات اسلامی و اخلاق مداری مهمترین اصل این فدراسیون است.

 رئیس فدراسیون بدمینتون ضمن تقدیر و تشکر از مربیان استعدادیابی و استعدادپروری استان های سراسر کشور که در این اردو حضور دارند خاطرنشان ساخت : شما عزیزان با بضاعت کمی که در قسمت تجهیزات و وسایل و امکانات در استان ها وجود دارد توانسته اید بازیکنانی مستعد را پرورش دهید که در آینده باعث مباهات و افتخار این رشته خواهند شد.

پوریا ضمن تقدیر از مرتضی ولی دروی سرمربی تیم های نوجوانان و جوانان و تلاش وی در جهت انتقال دانش روز این رشته به ورزشکاران حاضر در این اردو و تبریک به مربیان استان های مختلف در جهت استعدادیابی و استعدادپروری خواستار تداوم تلاش های بیشتر در این راستا گردید.

رئیس فدراسیون بدمینتون در ادامه گفت: به عنوان مسئول این فدراسیون از تمامی شرایط این رشته در استان ها و شهرهای تابع اطلاع کامل دارم و میدانم مربیان عزیز این رشته با بضاعت کم چگونه در جهت پیشرفت بدمینتون تلاش می نمایند.

وی با تبریک به تمامی دست اندرکاران این رشته بخصوص مرتضی ولی دروی در مسابقات قهرمانی جوانان جهان که چند روز گذشته در شهر بیلبائو اسپانیا ورزشکاران خوب درخشیدند را گامی بزرگ دانست.

وی گفت: فدراسیون تلاش دارد که در آینده از مربیان و هیئت های استان و شهرستان حمایت بیشتری نماید.

رئیس فدراسیون بدمینتون در پایان از تلاش های بازیکنان و مربیان حاضر در این اردو تشکر و قدردانی نمود.

سپس ابوالفضل مهاجر بختیار مشاور عالی فدراسیون ، بهادر زکی زاده دبیر فدراسیون ، مرتضی ولی دروی سر مربی تیم های ملی نوجوانان و جوانان و تمامی مربیان استعدادیابی و استعدادپروری حاضر در این اردو نقطه نظرات خود را عنوان نموده و از پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون جهت برپایی این اردو و توجه ویژه ایشان به بازیکنان نوجوان و جوان استان های مختلف تشکر و قدردانی کردند.

اردوی تیم ملی بدمینتون
آکادمی بدمینتون آینده سازان
بدمینتون
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 33 نفر
کل بازدید امروز : 39
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 36 نفر
کل بازدید دیروز : 38
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 3386 نفر
کل بازدید این ماه : 4094