دیدار ناظر کنفدراسیون آسیا با رییس فدراسیون بدمینتون ایران
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵
0 نظر
86 بازدید

" ناها تای " ناظر کنفدراسیون بدمینتون آسیا که به منظور نظارت بر بیست و ششمین دوره مسابقه های بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر وارد تهران شده بود و با حضور در محل این فدراسیون با محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون کشورمان دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار رییس فدراسیون بدمینتون کشورمان ضمن خوش آمدگویی و ابراز خرسندی از حضور وی در این دوره از رقابتهای بین المللی بدمینتون دهه فجر، اظهار داشت : امیدوارم که در مدت اقامت شما در ایران ، هرچند که مدت کوتاهی است ولی خاطرات خوبی از این سفر به همراه داشته باشید.

پوریا خاطرنشان کرد که تمامی امکانات برای برگزاری هرچه بهتر در این دوره از رقابتها فراهم شده است و تمامی دست اندرکاران فدراسیون تلاش نموده اند که این دوره نیز همچون دوره های گذشته با شرایط مطلوبی برگزار شود.

رییس فدراسیون بدمینتون در پایان اظهار امیدواری کرد که فدراسیون بدمینتون ایران میزبان شایسته ای برای بازیکنان خارجی حاضر در این دوره از رقابتها باشد.

سپس " ناها تای " ناظر کنفدراسیون بدمینتون آسیا از کشور تایلند ضمن تشکر و قدردانی از رییس فدراسیون بدمینتون ایران ، اظهار داشت : تلاش خواهد کرد تا این دوره از رقابتها با نظارت وی به نحو مطلوب و از سطح بالایی برخوردار باشد .

وی در پایان از مسوولان فدراسیون بدمینتون ایران به منظور میزبانی این رقابتها تقدیر و تشکر نمود .

بیست و ششمین دوره مسابقه های بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر در روزهای 21 تا 24 بهمن ماه جاری با جوایز 20 هزار دلاری و با شرکت 18 تیم خارجی ( اندونزی ، سوریه ، افغانستان ، جمهوری آذربایجان ، ارمنستان ، پرتغال ، روسیه ، هند ، سنگاپور ، اتریش ، ایتالیا ، دانمارک ، سریلانکا ، مالزی ، فرانسه ، لهستان ، عراق ، نیجریه ) در قسمت بانوان و آقایان در تهران برگزار می شود.

فدراسیون بدمینتون
آکادمی بدمینتون آینده سازان
بدمینتون
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 77 نفر
کل بازدید امروز : 83
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 36 نفر
کل بازدید دیروز : 38
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 3430 نفر
کل بازدید این ماه : 4138