قهرمانان رقابت بین المللی بدمینتون جام فجر مشخص شدند
یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵
0 نظر
83 بازدید

دیدار فینال بیست و ششمین دوره مسابقه های بین المللی بدمینتون گرامیداشت دهه مبارک فجر در قسمت دونفره ( تیمی ) بانوان بین دو تیم سنگاپور در محل کمپ فدراسیون بدمینتون برگزار شد و در پایان تیم دونفره " رن نی اونگ " و ژیانگ کریستال ونگ "  به مقام قهرمانی دست یافتند.

دیدار نهایی این مسابقات بین تیم دونفره ( " رن نی اونگ " و " ژیانگ کریستال ونگ " ) و تیم ( " سیترا " و " یوجیان جون " ) هر دو از سنگاپور برگزار شد که در پایان تیم ( " رن نی اونگ " و " ژیانگ کریستال ونگ "  توانست با نتیجه 3 بر 2 دیگر تیم          

سنگاپوری را شکست داده و مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهند.

تیم دونفره " سیترا " و " یو جون" از سنگاپور دوم شد و تیم های دونفره ( پگاه کامرانی و صفورا زمانلو ) از ایران و ( ساتوش " و " آراتی سارا سونیل " ) از هند به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در قسمت دونفره ( تیمی ) مردان بین دو تیم اندونزی و هند برگزار شد و در پایان تیم دونفره هند ( " آرجین " و " رامچندان " ) به مقام قهرمانی دست یافتند.

دیدار نهایی این مسابقات بین تیم دونفره اندونزی ( " کاریا نتو " و " اصفهانی " ) و تیم دونفره هند ( " آرجین " و " رامچندان " ) برگزار شد که در پایان این دیدار تیم دونفره هند با نتیجه 3 بر صفر تیم اندونزی را شکست داد به مقام قهرمانی این دوره رسید.

تیم دونفره اندونزی " کاریانتو " و " اصفهانی " مقام دوم را کسب کردند و تیم های دونفره اندونزی " گومان " و " فرانکنی " و هند " فرانسیس " و " تارن " مقام سوم مشترک را کسب کردند.

----

 در قسمت یک نفره مردان  " پانچی احمد " از اندنزی با پیروزی برابر حریف اندونزیایی خود به مقام قهرمانی دست یافت .

 دیدار نهایی این رقابتها بین  " نیرواند " از اندونزی و" پانجی احمد " دیگر بازیکن اندونزیایی برگزار شد که در پایان این دیدار " پانچی احمد "  توانست این بازی را با نتیجه 3 بر2 به سود خود خاتمه دهد و به مقام قهرمانی دست یابد.

" نیرواند " از اندونزی دوم شد و" نوگراهه " و " واردیو" هر دو بازیکن از اندونزی به  مقام سوم مشترک یک نفره مردان دست یافتند .

 در قسمت یک نفره بانوان " پلی کاریوا" از روسیه با پیروزی برابر حریف خود از  سنگاپور به مقام قهرمانی دست یافت .

دیدار نهایی این رقابتها بین " پلی کاریوا " از روسیه  و " چوا " از سنگاپور برگزار شد که در پایان این مسابقه " پلی کاریوا "  توانست این بازی را با نتیجه 3 بر یک به سود خود خاتمه دهد و مقام قهرمانی این دوره را از آن خود نماید.

" چوا " از سنگاپور به مقام نایب قهرمانی دست یافت و سارا دلاوری از کشورمان به همراه " کابریل " از نیجریه مقام سوم مشترک یک نفره بانوان را کسب کردند .

بیست و ششمین دوره مسابقه های بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر در روزهای 21 لغایت 24 بهمن ماه جاری و با حضور 17 تیم خارجی به همراه ملی پوشان بدمینتون کشورمان در دو بخش مردان و زنان و با جوایز 20 هزار دلاری در محل کمپ این فدراسیون برگزار می شود.

اردوی تیم ملی بدمینتون
فدراسیون بدمینتون
بدمینتون
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 128 نفر
کل بازدید امروز : 130
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 159 نفر
کل بازدید دیروز : 160
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 287 نفر
کل بازدید این ماه : 290