بازیکنان راه یافته به مرحله یک شانزدهم مسابقات بین المللی فجر
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
0 نظر
101 بازدید

بیست و ششمین دوره مسابقه های بین المللی بدمینتون گرامیداشت دهه مبارک فجر شب روز گذشته ( پنج شنبه ) در قسمت آقایان آغاز شد و بدمینتون بازان راه یافته به مرحله یک شانزدهم این پیکارها مشخص شدند.

در رقابتهای شب گذشته در جدول مقدماتی قسمت یک نفره امیر قاسمی ، امیر حسین نورعلیان ، پرهام خانزاده ، محمد پایروند ، محمد چهارمالی ، نیما رستم پور ، محمد امین علی اکبریان ، شباهنگ عسگری ، امیرعباس میرباقری ، علیرضا کرمی  و علی باستانی از ایران با پیروزی برابر حریفان خود به جدول اصلی راه یافتند.

همچنین در جدول اصلی و در مرحله یک سی و دوم ، بدمینتون بازان ایران در قسمت یک نفره  محمد چهار محالی ، مهران شهبازی ، فرزین خانجانی ، مسعود پیروزی ، سروش اسکندری ، امیر حسین نورعلیان ، محمد پایروند و آرمین زکی زاده از کشورمان با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله یک شانزدهم راه یافتند.

همچنین در قسمت دو نفره و در جدول مقدماتی ، تیم  دونفره امیرحسین نورعلیان و امیر قاسمی  و تیم دونفره شباهنگ عسگری و عرفان شرقی پور با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله یک شانزدهم راه یافتند.

در ادامه این رقابتها بعداظهر امروز ( جمعه ) در قسمت مردان بدمینتون بازان برای راهیابی به مرحله یک هشتم نهایی برابر هم پیکار خواهند کرد .

بیست و ششمین دوره مسابقه های بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر در روزهای 21 لغایت 24 بهمن ماه جاری با شرکت بدمینتون بازان 17 کشور خارجی به همراه ملی پوشان بدمینتون کشورمان و با جوایز 20 هزار دلاری در محل کمپ این فدراسیون در تهران برگزار می شود.  

فدراسیون بدمینتون
آکادمی بدمینتون آینده سازان
بدمینتون
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 105 نفر
کل بازدید امروز : 107
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 159 نفر
کل بازدید دیروز : 160
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 264 نفر
کل بازدید این ماه : 267