نشست کمیته ستاد برگزاری مسابقات بین المللی بدمینتون دهه فجر
یکشنبه ۱۲ دى ۱۳۹۵
0 نظر
98 بازدید

اولین نشست کمیته ستاد برگزاری بیست و ششمین دوره مسابقات دهه مبارک فجر صبح امروز یکشنبه 12 دی ماه جاری به ریاست محمدرضا پوریا رییس این فدراسیون و با حضور اعضای این کمیته در محل فدراسیون بدمینتون برگزار شد .

در این نشست پوریا ضمن تشکر و قدردانی از حضور اعضای این کمیته اظهار داشت : برپایی این نشست به منظور برگزاری هرچه با شکوه تر بیست و ششمین دوره این رقابتها می باشد .

وی افزود : با همکاری و همیاری اعضای این کمیته باید با برنامه ریزی و اجرای آن تلاش نماییم که تمامی زمینه های مختلف این دوره از رقابتها به نحو بسیار مطلوبی برگزار شود .

رییس فدراسیون بدمینتون خاطرنشان ساخت که این رقابتها در تقویم جهانی فدراسیون بدمینتون به عنوان یکی از مهمترین رقابتها ثبت گردیده است که با جوایز 20 هزار دلاری می باشد که از سوی فدراسیون جهانی و کنفدراسیون آسیا تعیین می شود و از سوی فدراسیون بدمینتون ایران پرداخت می گردد .

پوریا گفت : در بیست و پنجمین دوره این رقابتها جوایز 17/5 هزار دلاری بوده است که این دوره با افزایش 2/5 هزار دلاری از سوی فدراسیون جهانی به سطح 20 هزار دلار رسیده است.

وی افزود : براساس اعلام کنفدراسیون بدمینتون آسیا سرداور این دوره از رقابتها خانم "حدام هامود" از کشور عراق می باشد و کمک سرداور خانم فریبا مددی هستند و ناظر بین المللی این دوره خانم "ناهاتای" از کشور تایلند هستند .

پوریا در ادامه افزود : با اجرای تمامی مقررات و قوانین باید تلاش نماییم که ناظر بین المللی گزارش مطلوبی از برگزاری این دوره از رقابتها را به فدراسیون جهانی و کنفدراسیون بدمینتون آسیا ارایه نماید .

وی گفت : تاکنون 5 کشور برای حضور در این دوره از رقابتها اعلام آمادگی نمودند که تا روز بیست و یکم دیماه جاری زمان برای اعلام آمادگی وجود دارد و به نظر می رسد که در این دوره از رقابتها بیش از  25 کشور اعلام آمادگی نمایند.

وی در پایان از اعضای کمیته ستاد برگزاری این رقابتها خواست که با تلاش هرچه بیشتر میزبان خوبی برای این دوره از رقابتها باشیم .

فدراسیون بدمینتون
آکادمی بدمینتون آینده سازان
بدمینتون
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 140 نفر
کل بازدید امروز : 142
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 159 نفر
کل بازدید دیروز : 160
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 299 نفر
کل بازدید این ماه : 302