نشست مسوولان تربیت بدنی ارتش با رییس فدراسیون بدمینتون
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵
0 نظر
96 بازدید

حجت الاسلام حسنی و ناخدا حریرفروش دو تن از مسوولان ارتش جمهوری اسلامی ایران  دوشنبه مورخ 95/11/11 در دیدار با محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون در محل این فدراسیون به گفت و گو پرداختند.

در این نشست حجت الاسلام حسنی از تلاش های مسوولان فدراسیون بدمینتون در جهت توسعه این رشته ورزشی در تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران و برگزاری کلاسهای مربیگری ، داوری و همچنین اهداء وسایل بدمینتون به صورت رایگان در جهت ارتقاء این رشته ورزشی در بین پرسنل نیروهای ارتش تشکر و تقدیر نمود .

در این دیدار حجت الاسلام حسنی که ریاست هیات بدمینتون ارتش جمهوری اسلامی را نیز برعهده دارد از ریاست فدراسیون بدمینتون درخواست نمود تا درتقویم سال آینده ( 1396 ) یک دوره رقابتهای قهرمانی کشور به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی برگزار گردد.

همچنین ناخدا حریرفروش معاون تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران از رییس فدراسیون بدمینتون درخواست نمود تا دوره های مربیگری و داوری در سطح نیرویهای ارتش برگزار شود که پوریا با این درخواست موافقت نمود .

در ادامه این دیدار پوریا رییس فدراسیون بدمینتون ضمن تشکر و قدردانی از حضور مسوولان ارتش جمهوری اسلامی ایران در این فدراسیون این حرکت را گامی در جهت توسعه این رشته ورزشی در ارتش ارزیابی کرد.

رییس فدراسیون بدمینتون با قدردانی از حجت الاسلام حسنی که با تلاش فراوان توانسته است این رشته مفرح را در میان پرسنل ارتش به نحو مطلوبی هدایت نماید، تقدیر نمود .

وی خاطرنشان کرد که دو ملی پوش بدمینتون کشور ( حسن متقی و آرمین زکی زاده ) که از سربازان وظیفه می باشند که با مساعدت مسوولان ارتش جمهوری اسلامی در اردوی های آمادگی برای حضور در بیست و ششمین دوره مسابقه های بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر در اختیار این فدراسیون قرار گرفته اند تشکر ویژه ای نمود .

پوریا این همکاری و همدلی را نشانگر توجه و حمایت مسوولان ارتش جمهوری اسلامی ایران از این رشته ورزشی برشمرد .

در پایان رییس فدراسیون بدمینتون از مسوولان ارتش جمهوری اسلامی ایران برای حضور در فدراسیون و برنامه ریزی برای ارائه برنامه های خود در تقویم سال آینده این فدراسیون تشکر و تقدیر نمود.

همچنین از سوی حجت الاسلام حسنی و ناخدا حریر فروش لوح تقدیر و تشکر از سوی سرتیپ ستاد جمشید فولادی رییس تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران به محمدرضا پوریا  رییس فدراسیون بدمینتون اهداء گردید .

فدراسیون بدمینتون
آکادمی بدمینتون آینده سازان
بدمینتون
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 28 نفر
کل بازدید امروز : 34
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 36 نفر
کل بازدید دیروز : 38
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 3381 نفر
کل بازدید این ماه : 4089