قهرمانان بدمینتون رنکینگ جوانان کشور مشخص شدند
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵
0 نظر
91 بازدید

دیدار فینال اولین مرحله رقابت های رنکینگ بدمینتون پسران کشور رده سنی جوانان بعدازظهر چهارشنبه 31 شهریورماه جاری در سالن اختصاصی شهرستان زنجان در قسمت یکنفره و دونفره برگزار شد و در قسمت یکنفره امیر جباری و در قسمت دونفره تیم عرفان شرقی پور و شباهنگ عسگری به مقام قهرمانی دست یافتند.

در قسمت یکنفره و در دیدار فینال این پیکارها مهدی انصاری از زنجان در مصاف با امیر جباری از همدان به رقابت با یکدیگر پرداختند که در پایان این دیدار امیر جباری توانست با نتیجه 3 بر 2 حریف خود را شکست دهد و به مقام قهرمانی این مرحله دست یابد.

مهدی انصاری دوم شد.

در دیدار فینال دونفره ، تیم دونفره عرفان شرقی پور و شباهنگ عسگری از تهران به مصاف تیم دونفره کیوان ثبوتی و مهراد خان محمدی رفتند که در پایان تیم عرفان شرقی پور و شباهنگ عسگری توانست با نتیجه 3 بر صفر تیم کیوان ثبوتی و مهراد خان محمدی از زنجان را شکست دهد و مقام نخست این مرحله را به دست آورد.

تیم کیوان ثبوتی و مهراد خان محمدی از زنجان دوم شد.

امیرحسین نورعلیان از تهران و علی حسین خانی از زنجان در قسمت یکنفره مقام سوم مشترک را به دست آوردند و علیرضا بیگدلی و فربد یاسمی از زنجان به همراه صالح سنگ تراش و محمد مهدی میرشکاری از خراسان جنوبی مقام سوم مشترک دونفره را کسب کردند.

مسابقات رنکینگ بدمینتون رده سنی جوانان پسر با شرکت بدمینتون بازان در قسمت یکنفره و دونفره از 29 استان کشور در شهرستان زنجان برگزار گردید.

رنکینگ کشوری بدمینتون
آکادمی بدمینتون آینده سازان
بدمینتون
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 132 نفر
کل بازدید امروز : 134
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 159 نفر
کل بازدید دیروز : 160
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 291 نفر
کل بازدید این ماه : 294