پایان مسابقات بدمینتون آموزشگاه های استان مرکزی
سه شنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۶
0 نظر
128 بازدید

رقابت های بدمینتون انتخابی آموزشگاه ها ی پسران استان در مقاطع ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم در روزهای 17،  18 و 19اسفند ماه جاری در شهرستان اراک برگزار شد.

در مقطع ابتدایی  در نتایج تیمی آموزشکاه سما از اراک(ناحیه 1) مقام اول  ، آموزشگاه نور ولایت از محلات مقام دوم و آموزشگاه حافظ از شهرستان دلیجان مقام سوم  را کسب کرد و در انفرادی آقایان سامان صفری و مهدی آقا زیارتی از اراک بترتیب مقام های اول  و دوم ومحمد رضا ابراهیمی از دلیجان مقام سوم را کسب کردند .

در مقطع متوسطه اول در نتایج تیمی آموزشکاه علامه حلی از اراک (ناحیه 1)مقام اول ، آموزشگاه امیرکبیر از دلیجان مقام دوم و آموزشگاه نمونه رازی از محلات مقام سوم را کسب کردند.

در مقطع متوسطه دوم در نتایج تیمی شهرستان محلات مقام اول  ، شهرستان ساوه مقام دوم و شهرستان اراک (ناحیه2) مقام سوم را کسب کردند و در انفرادی آقایان مهدی بندی و شهریار محمدی از اراک بترتیب مقام های اول و دوم و محمد مهدی شکوهی از محلات مقام سوم  را کسب کردند .

لازم به ذکر است تیم های اول مقاطع مختلف برای مسابقات قهرمانی آموزشگاه های کشور که در سال آینده برگزار می شود ، اعزام خواهند شد.

فدراسیون بدمینتون
آکادمی بدمینتون آینده سازان
بدمینتون
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 69 نفر
کل بازدید امروز : 71
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 159 نفر
کل بازدید دیروز : 160
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 228 نفر
کل بازدید این ماه : 231