دومین نشست ستاد برگزاری مسابقات بین المللی بدمینتون دهه فجر
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵
0 نظر
84 بازدید

دومین نشست ستاد برگزاری بیست و ششمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر  به ریاست محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون و اعضای این ستاد در محل این فدراسیون تشکیل شد.

در این نشست پوریا ضمن اظهار تشکر و قدردانی از اعضای ستاد برگزاری این رقابتها ، گفت : با همکاری و همیاری تمامی عوامل این ستاد برنامه ریزیهای انجام شده به نحو مطلوبی در حال انجام است .

وی افزود : تلاش این ستاد برگزاری هرچه مطلوبتر این رقابتها و ابراز رضایت مندی میهمانان خارجی ورزشکار در مدت حضورشان در این رقابتها است که با پیگیرهای انجام شده توسط عوامل ستاد برگزاری این رقابتها اقدامات لازم انجام گردیده است .

رییس فدراسیون بدمینتون در ادامه افزود : با توجه به حضور تعدادی از مسوولان کنفدراسیون بدمینتون آسیا در این رقابتها تلاش می شود که این مسابقات با کیفیت بسیار خوبی برگزار شود. همچنین تا کنون از 19 کشور اعلام آمادگی نموده اند که شامل کشورهای : فرانسه ،  لهستان ، افغانستان ،اتریش ، ایتالیا ، دانمارک ، روسیه ، پرتغال ، جمهوری آذربایجان ، عراق، سوریه ، ارمنستان ، سنگاپور ، اندونزی ، سریلانکا ، مالزی ، هند ، پاکستان و نیجریه می باشند.

پوریا همچنین خاطرنشان کرد که بنابر توصیه آقای دکتر مسعود سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان در مورد برگزاری رقابتهای بین المللی بدمینتون جوانان در ایران ، تلاش فدراسیون در برگزاری هرچه بهتر این رقابتها می باشد که مسوولان کنفدراسیون بدمینتون آسیا را در برگزاری رقابتهای بین المللی جوانان را در زمینه برگزاری این مسابقات متقاعد سازیم .

در پایان این نشست اعضای ستاد مسابقات بین المللی دهه فجر نقطه نظرات خود را عنوان نموده و این نشست با جمع بندی نکات عنوان شده به کار خود پایان داد.

بیست و ششمین دوره مسابقه های بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر در روزهای 21 لغایت 24 بهمن ماه جاری و با جوایز 20 هزار دلاری و با حضور تیم های خارجی و داخلی در تهران برگزار می شود .

فدراسیون بدمینتون
آکادمی بدمینتون آینده سازان
بدمینتون
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 32 نفر
کل بازدید امروز : 34
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 159 نفر
کل بازدید دیروز : 160
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 191 نفر
کل بازدید این ماه : 194