پنجمین نشست هیات رییسه فدراسیون بدمینتون برگزار شد
یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
0 نظر
70 بازدید

پنجمین نشست هیات رییسه فدراسیون بدمینتون در سال جاری یکشنبه 95/11/10 به ریاست محمدرضا پوریا رییس این فدراسیون و با حضور اعضاء هیات رییسه در محل فدراسیون برگزار شد.

در این نشست پوریا ضمن تقدیرو تشکر از اعضاء هیات رییسه در جهت همکاری و تبادل نظر به منظور برگزاری هرچه با شکوهتر بیست و ششمین دوره مسابقه های بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر اظهار داشت : با تلاش تمامی همکاران و ستاد برگزاری این رقابتها ، تمامی اقدامات لازم برای برگزاری هرچه مطلوب این مسابقات در حال انجام است .

رییس فدراسیون بدمینتون گفت : تمامی کادر اجرایی فدراسیون در تلاش هستند که این دوره از رقابتهای بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر به طور مطلوب و با شکوهمندی هرچه تمامتر برگزار شود .

پوریا همچنین اظهار داشت : مجمع سالیانه فدراسیون بدمینتون در سال 1396 نیمه دوم فروردین ماه برگزار خواهد شد.

وی در پایان از اعضاء هیات رییسه حاضر در این نشست به منظور همکاری همه جانبه تشکر و قدردانی نمود .

سپس فرییا مددی نایب رییس بانوان و ابوالفضل مهاجر بختیاری مشاور عالی فدراسیون و دبیر ستاد مسابقات دهه مبارک فجر گزارشی از برگزاری رقابتهای لیگ ، رنکینگ و اردوی های آمادگی به منظور حضور قدرتمند بدمینتون بازان کشورمان در بیست و ششمین دوره این رقابتها را ارائه دادند.

همچنین اعضاء هیات رییسه نیز نقطه نظرات خود را ارایه دادند و در پایان این نشست تصمیمات اتخاذ شده به تصویب اعضای هیات رییسه رسید.

فدراسیون بدمینتون
آکادمی بدمینتون آینده سازان
بدمینتون
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 138 نفر
کل بازدید امروز : 140
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 159 نفر
کل بازدید دیروز : 160
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 297 نفر
کل بازدید این ماه : 300