بدمینتون بازان ایران از راهیابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات ترکیه باز ماندند
یکشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۴
0 نظر
708 بازدید

در نخستین روز رقابت های بین المللی بدمینتون ترکیه که عصر روز گذشته در آنکارا آغاز شده بود 4 بدمینتون باز کشورمان برابر حریفان خود به پیروزی دست یافتند.

پگاه کامرانی در نخستین دیدار خود توانست حریف ترکیه ای خود را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد.

الناز فیض منش در مصاف با بدمینتون باز ترکیه ای وی را با نتیجه 2 بر صفر شکست داده و راهی دور دوم گردید.

همچنین امیر جباری در اولین دیدارش مقابل حریف ترکیه ای خود با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید

محمدباقر ترابی نیز در دور اول رقابت های خود توانست با نتیجه 2 بر صفر از سد حریف ترکیه ای خود عبور کند

در ادامه رقابت های دور اول ثمین عابد خجسته، کیانا هاشمی ، مهدی انصاری و امیر حسین نورعلیان در پیکارهای یکنفره با شکست برابر حریفان ترکیه ای خود از دور رقابت ها کنار رفتند.

در دومین روز امیر جباری و تیم دونفره پگاه کامرانی و الناز فیض منش بدمینتون بازان جوان کشورمان توانستند با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله یک چهارم نهایی راه یابند.

جباری در دور دوم رقابت های یکنفره توانست حریف ترکیه ای خود را با نتیجه 2 بر صفر (15-21 و 11-21 ) شکست دهد. جباری در دور سوم نیز به مصاف حریف ترکیه ای خود رفت و توانست در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 2 بر 1 ( 18-21 ، 20-22 ، 16-21 ) حریف ترکیه ای خود را شکست داده و راهی مرحله یک چهارم نهایی این پیکارها شود.

همچنین محمدباقر ترابی در دور دوم رقابت های یک نفره در مصاف با حریف ترکیه ای با نتیجه 2 بر صفر ( 11-21 و 15-21 ) با شکست روبرو شد و از دور رقابت های یکنفره بازماند.

همچنین در رقابت های دور دوم یکنفره دختران پگاه کامرانی در مصاف با حریفی از ترکیه با نتیجه 2 بر 1 شکست خورده و از دو رقابت های یکنفره حذف گردید.

الناز فیض منش نیز در رقابت های یکنفره دور دوم در مصاف با حریف ترکیه ای خود با نتیجه 2 بر صفرشکست خورده و از دور رقابت های یکنفره کنار رفت.

در ادامه این رقابت ها و در قسمت دونفره پسران و دختران، تیم دونفره امیرحسین نورعلیان و محمدباقر ترابی در مصاف با تیم دونفره الجزایر توانست با نتیجه 2 بر صفر ( 18-21 ، 16-21 ) به پیروزی دست یافتند.

امیر جباری و مهدی انصاری در رقابت های دونفره در مصاف با تیم دونفره ترکیه بازی را با نتیجه 2 بر صفر ( 26-28 ، 19-21 ) واگذار کرده و از دور رقابت های دونفره حذف شدند.

تیم دونفره پگاه کامرانی و الناز فیض منش در مصاف با حریفان ترکیه ای خود با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی دست یافته و راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.

همچنین تیم ثمین عابد خجسته و کیانا هاشمی در رقابت های دونفره در مصاف با تیم ترکیه با نتیجه 2 بر صفر شکست خورده و از رقابت های دونفره حذف شدند.

تیم دونفره امیرحسین نورعلیان و محمد باقر ترابی نیز در رقابت های دونفره برای راهیابی به مرحله بعد به مصاف تیم دونفره ترکیه می روند.

در سومین روز بدمینتون بازان کشورمان از راهیابی به مرحله نیمه نهایی باز ماندند.

امیر جباری در دیدار مرحله یک چهارم نهایی یکنفره به مصاف تورگوت از کشور میزبان که دارای سید 2 جدول بود رفت و این بازی را با نتیجه 2بر صفر واگذار کرد و از دور رقابت ها حذف گردید.

همچنین تیم دونفره پگاه کامرانی و الناز فیض منش در برابر تیم دونفره ترکیه در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 2 بر صفر بازی را واگذار کرده و از دور رقابت ها کنار رفتند.

در رقابت های دونفره پسران نیز تیم دونفره امیرحسین نورعلیان و محمد باقر ترابی در مرحله یک چهارم نهایی در مصاف با تیم دونفره ترکیه بازی را با نتیجه 2 بر صفر واگذار کردند و از راهیابی به مرحله نیمه نهایی باز ماندند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 85 نفر
کل بازدید امروز : 87
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 159 نفر
کل بازدید دیروز : 160
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 244 نفر
کل بازدید این ماه : 247