نشست کمیته داوران فدراسیون بدمینتون برگزار شد
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵
0 نظر
437 بازدید

نشست کمیته داوران فدراسیون بدمینتون برگزار شد

اولین نشست کمیته داوران فدراسیون بدمینتون در سال جاری در ساعت10 صبح سه شنبه 11 خرداد ماه جاری با حضور اعضای این کمیته در محل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در این نشست که با حضور محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون برگزار گردید، وی ضمن قدردانی و تشکر از اعضای کمیته داوران اظهار داشت : اعضای کمیته داوران از افراد خبره و صاحب نظر و فنی فدراسیون می باشند. بیشتر مسئولیت برگزاری مسابقات در داخل و خارج از کشور را داوران محتمل می شوند، خصوصا در مسابقات داخلی اعضای کمیته داوران کاملا نظارت بر امر برگزاری مسابقات را دارند و در سال 94 کمیته داوران بیشترین اعزام را در سطح مسابقات بین المللی که 9 مورد بوده داشته است که در چند مورد ارتقا سطح داوران آقا و خانم را شاهد بوده ایم که حضور داوران ما در مسابقات بین المللی از سوی کنفدراسیون آسیا هم مهم است که در کتاب سال کنفدراسیون آسیا دو صفحه به داوران ایران در مسابقات اختصاص داده شده بود که عکس های نامبردگان در کتاب چاپ گردیده بود و جا دارد از کمیته داوران در عرصه بین المللی هم تشکر و قدردانی نماییم.

سپس ابوالفضل مهاجر بختیاری رئیس کمیته داوران فدراسیون بدمینتون گزارشی از فعالیت های کمیته داوران در سال 1394 را ارائه نمود و پس از آن برنامه های این کمیته در سال 1395 را عنوان کرد.

در ادامه این جلسه بحث و تبادل نظر در خصوص سیستم جدید شمارش امتیازات اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی مطرح گردید.

در پایان این نشست اعضای کمیته داوران نقطه نظرات خود را اعلام داشتند.

اعضای کمیته داوران فدراسیون بدمینتون متشکل از : ابوالفضل مهاجر بختیاری (رئیس کمیته) ، فریبا مددی ، زهرا رحمتی حق نژاد، محسن عمرانی ، علیرضا الهاکی، مصطفی عرب، محمد حسن حسین زاده، حمیدضا چگینی،  مهدی صفاری پور و اصغریوسفی یگانه می باشند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 90 نفر
کل بازدید امروز : 92
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 159 نفر
کل بازدید دیروز : 160
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 249 نفر
کل بازدید این ماه : 252