نشست کمیته استعدادیابی بانوان فدراسیون بدمینتون تشکیل شد
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵
0 نظر
421 بازدید

نشست کمیته استعدادیابی بانوان فدراسیون بدمینتون تشکیل شد

اولین نشست کمیته استعدادیابی بانوان فدراسیون بدمینتون در سال جاری با حضور دکتر فریبا مددی نایب رئیس بانوان این فدراسیون و اعضای این کمیته در ساعت 14 روز  سه شنبه 11 خرداد ماه جاری در محل فدراسیون تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در این نشست مددی ضمن تشکر و قدردانی از حضور اعضای این کمیته عملکرد این کمیته در سال گذشته ( 1394 ) را مثبت ارزیابی کرد و گفت: با توجه به اینکه کلیه برنامه های سال گذشته کمیته استعدادیابی انجام شده مقرر گردید که در سال جاری تعداد 48 بازیکن در قابل دو گروه الف و ب رده های سنی سال های 1381 به بعد حضور داشته باشند.

همچنین در این نشست مقرر گردید که بین نفرات متولدین 81 تا 83 و 84 به بعد در اسفندماه سال جاری رقابت هایی تحت عنوان جشنواره استعدادیابی برگزار گردد و نفرات اصلی جهت حضور در اردوهای آمادگی که به منظور شرکت درالمپیک نوجوانان در سال 2017 و المپیک جهانی در رده سنی جوانان در سال 2018 برگزار می شود، به عنوان اهداف اصلی کمیته استعدادیابی تعیین گردد.

در ادامه این نشست مقرر گردید که برنامه ریزی اردوهای استعدادپروری در دو گروه الف و ب از اول مرداد ماه سال جاری تا بهمن ماه امسال در چهار مرحله در استان های مختلف کشور برگزار شود که شامل استان های آذربایجان غربی، سمنان، ایلام ، مازندران، گیلان، قزوین، کرمان و کهگیلویه می باشد.

در پایان این نشست مددی با تاکید در مباحث فرهنگی و اعتقادی این دو عامل را به عنوان محورهای اصلی در طول اردوها عنوان کرد که باید به صورت کامل مسئولان آن را مدنظر قرار دهند.

اعضای کمیته استعدادیابی متشکل از : فریبا جلالیان (مسئول کمیته) ، شهین یزدانپناه، اشرف السادات رضوی، زهره کامیاب، بهاره محمودیه ، مهتا اسکندرنژاد و سحر زمانیان می باشند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 55 نفر
کل بازدید امروز : 61
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 36 نفر
کل بازدید دیروز : 38
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 3408 نفر
کل بازدید این ماه : 4116