نشست نایب رئیسان هیئت های بدمینتون سراسر کشور برگزار شد
یکشنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۵
0 نظر
432 بازدید

نشست نایب رئیسان هیئت های بدمینتون سراسر کشور با حضور رباب شهریان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان ، محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ، فریبا مددی نایب رئیس بانوان و دیگر مسؤلان این فدراسیون در ساعت 10 صبح یکشنبه 9 خرداد ماه جاری در سالن اجتماعات فدراسیون ورزش های سنتی و بومی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، این نشست نخست با تلاوت آیاتی از قران کریم آغاز شد و سپس سرود جمهوری اسلامی ایران نواخته شد و در ادامه رباب شهریان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان ضمن تشکر و قدردانی از حضور نایب رئیسان بانوان هیئت های بدمینتون سراسر کشور و قدردانی از زحمات محمدرضا پوریا و فریبا مددی رئیس و نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون اظهار داشت: خوشبختانه تمامی برنامه های این فدراسیون بدون هیچ تبعیض بین آقایان و بانوان انجام می پذیرد.

 

وی افزود: در فدراسیون بدمینتون بحث پشتوانه سازی در تمامی رده های سنی در قسمت بانوان و آقایان اجرا می گردد و مسابقات به صورت منظم برگزار می شود.

شهریان در ادامه گفت: حضور بانوان در ورزش به قدری مطلوب می باشد که در هیچ بخشی این مقدار نیروی توانمند و مجرب ندارد و این نشان دهنده شرایط یک کشور توسعه یافته می باشد.

وی گفت: بانوان ورزشکار ایران با رعایت شئونات اسلامی در میادین بین المللی توانسته اند الگوئی برای دیگر کشورهای اسلامی باشند.

وی خاطرنشان کرد که در فدراسیون بدمینتون نیز بانوان چه در بعد قهرمانی و چه در بعد همگانی بسیار فعال و تاثیر گذارند.

رئیس فدراسیون بدمینتون در ادامه خاطرنشان ساخت: سال گذشته ثریا آقایی ملی پوش بانوان بدمینتون ایران چه در قسمت قهرمانی و چه در قسمت اخلاقی به عنوان یک الگو در سطح آسیا و جهان مطرح گردید.

وی افزود: در اجلاس جهانی و آسیایی که اخیرا در کشور چین برگزار شد در مجله اختصاصی کنفدراسیون بدمینتون آسیا 3 صفحه به بدمینتون ایران اختصاص یافته بود که دو صفحه آن با عکس بزرگی از ثریا آقایی و یک صفحه در مورد مربیگری بدمینتون در ایران اختصاص یافته که این یک افتخار برای ایران می باشد.

سپس فریبا مددی نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون ضمن قدردانی از حضور نایب رئیسان هیئت های بدمینتون سراسر کشور ، در مورد عملکرد سال 94 و برنامه ریزی سال 95 و تاکید بر استعدادیابی و استعدادپروری و برگزاری اردوهای استان های مختلف و توسعه بخش همگانی و بخش سلامت که مورد تاکید وزارت ورزش و جوانان می باشد ، سخن گفت.

وی افزود: امسال نیز به رشد توسعه بخش همگانی ویژه ای داریم و در بعد توسعه فرهنگی و اخلاقی ورزشی بیشتر خواهیم پرداخت.

مددی برگزاری کارگاه های فرهنگی در سطح مربیان ، داوران را به صورت کارگاهی عنوان نمود.

نایب رئیس بانوان فدراسیون خاطرنشان ساخت: برگزاری این کارگاه ها جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی می باشد و ما در این بعد فعالیت بیشتری خواهیم کرد.

سپس محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ضمن تشکر و قدردانی از نواب روسای هیئت های بدمینتون سراسر کشور اظهار داشت: تلاش و زحمات بانوان در سال گذشته برای این فدراسیون روشن و شفاف است و آنان عملکرد بسیار مطلوبی داشته اند.

وی گفت: حضور پر رنگ شما بانوان در این فدراسیون و تلاش و کوشش تان در جهت رشد و توسعه این رشته در بخش بانوان باعث افتخار  برای بنده به عنوان رئیس فدراسیون می باشد.

در ادامه مرتضی مداحی نایب رئیس ، ابوالفضل مهاجر مشاور عالی و سید بهادر زکی زاده دبیر فدراسیون نقطه نظرات بانوان را در حوزه کمیته های مختلف را که سوالاتی را مطرح نمودند پاسخ گفتند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 46 نفر
کل بازدید امروز : 52
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 36 نفر
کل بازدید دیروز : 38
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 3399 نفر
کل بازدید این ماه : 4107