نشست مسئولان دفتر برنامه ریزی آموزشی وزارت ورزش و جوانان
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵
0 نظر
429 بازدید

نشست مسئولان دفتر برنامه ریزی آموزشی وزارت ورزش و جوانان با فدراسیون بدمینتون

نشست مسئولان دفتر برنامه ریزی آموزشی وزارت ورزش و جوانان با مسئولان فدراسیون بدمینتون در روز چهارشنبه 12 خرداد ماه جاری در محل این فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در این نشست که با حضور محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ، مرتضی مداحی نایب رئیس و مسئول کمیته آموزش فدراسیون ، فریبا مددی نایب رئیس بانوان و سایر اعضای فدراسیون ، افشین مولایی مدیر کل دفتر برنامه ریزی آموزشی وزارت ورزش و جوانان ، باقرنیا معاونت دفتر برنامه ریزی آموزشی و دکتر دلفان کارشناس دفتر برنامه ریزی آموزشی برگزار گردید، مولایی اعلام نمود : ارتقاء کیفیت منابع انسانی می تواند به عنوان یک استراتژی برای کلیه سازمان ها باشد و در واقع منابع انسانی به عنوان بهترین سرمایه برای یک جامعه محسوب می شود.

مولایی افزود: به همین دلیل برای پیشرفت منابع انسانی فدراسیون ها مقرر گردید که یک تفاهم نامه بین فدراسیون بدمینتون و دفتر برنامه ریزی آموزشی وزارت ورزش و جوانان منعقد گردد.

در این تفاهم نامه عنوان شده است که فدراسیون بدمینتون هر ساله یک دوره آموزشی پیشرفته جهت ارتقاء سطح علمی و فنی مربیان در سطح جهانی برگزار نماید.

در ادامه پوریا خاطرنشان کرد که در سال 1395 دو دوره کلاس جهانی جهت سطح ارتقا مربیان حرفه ای و تیم های پایه با هماهنگی فدراسیون جهانی و دفتر برنامه ریزی آموزشی اقدام می شود که زمان برگزاری آن نیمه دوم سال 95 می باشد.

در ادامه این نشست همچنین مقرر گردید که فرایند انتخاب مربیان نیز با توجه به شاخص های مورد نظر فدراسیون در جهت اهداف آنان باشد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 51 نفر
کل بازدید امروز : 57
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 36 نفر
کل بازدید دیروز : 38
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 3404 نفر
کل بازدید این ماه : 4112