نشست رئیس فدراسیون بدمینتون با اعضای تیم ملی
پنجشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۴
0 نظر
425 بازدید

محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون کشورمان سه شنبه 30 تیرماه سال جاری با حضور در محل کمپ این فدراسیون با سر مربی و اعضای تیم ملی بدمینتون دیدار و گفت و گو کرد.

در این نشست رئیس فدراسیون بدمینتون با تقدیر از تلاش های صادق کرباسی سر مربی تیم ملی کشورمان و کسب موفقیت وی در اخذ درجه عالی مربیگری بین المللی در مجارستان این فرصت را برای ملی پوشان بدمینتون کشور در جهت اخذ ارتقاء بازی های خود مغتنم شمرد.

رئیس فدراسیون بدمینتون همچنین لوح تقدیر دکتر شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک کشورمان را که به مناسبت کسب موفقیت صادق کرباسی ارسال گردیده است را به وی تقدیم نمود.

در ادامه این نشست پوریا در مورد افزایش اعزام تیم های مختلف این فدراسیون به رقابت های بین المللی و کمپ های تمرینی برون مرزی و برپایی اردوهای مختلف در تهران ، زنجان، سمنان و کیش به گفت و گو پرداخت.

رئیس فدراسیون بدمینتون خاطر نشان ساخت: تمامی این تلاشها جهت موفقیت روز افزون ملی پوشان می باشد و تمامی دست اندرکاران این فدراسیون برنامه های خود را برای افزایش توانمندی های شما نموده اند تا بتوانید با موفقیت در رقابت های آسیا و بین المللی سهمیه بازی های المپیک 2016 برزیل را به دست آورید.

در پایان این نشست ملی پوشان بدمینتون با نقطه نظرات خود نیز رضایت خود را از روند و شرایط مطلوب اردوها و اعزام ها نسبت به سال گذشته اعلام نمودند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 66 نفر
کل بازدید امروز : 72
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 36 نفر
کل بازدید دیروز : 38
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 3419 نفر
کل بازدید این ماه : 4127