مسابقات بین المللی بدمینتون قزاقستان
پنجشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۴
0 نظر
450 بازدید

مسابقات بین المللی بدمینتون قزاقستان  ( چهارشنبه 17 تیرماه جاری ) در این کشور آغاز شد و بدمینتون بازان کشورمان در قسمت یکنفره و دو نفره با پنج پیروزی پی در پی به دور بعد در جدول اصلی راه یافتند.

در قسمت یکنفره بانوان ، ثریا آقایی در اولین دیدار خود به مصاف بدمینتون باز قزاقی رفت و توانست با نتیجه 2 بر صفر حریف خود را شکست داده و به دور بعد راه یابد و در دور دوم مسابقات امروز به مصاف حریف قدرتمندی از روسیه رفت و توانست وی را با نتیجه 2 بر یک (16-21 21-18 14-21) شکست داده و راهی دور بعد این رقابت ها شود و به مرحله یک چهارم این رقابت ها راه یافت.

نگین امیری پور نیز در روز اول مسابقات مقابل بازیکن دیگری از قزاقستان با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی دست یافته و راهی دور بعد گردید و در دور دوم  با حریفی از قزاقستان دیدار داشت که این بازی را با نتیجه 2 بر صفر واگذار کرده و از دور رقابت ها کنار رفت.

در قسمت یکنفره مردان، فرزین خانجانی توانست حریفی از روسیه را شکست دهد و به دور بعد این رقابت ها راه یابد در دور بعد در مصاف با بدمینتون بازی از ترکیه بازی را بانتیجه 2 بر صفر واگذار نموده و از دور مسابقات کنار رفت.

همچنین سروش اسکندری در مصاف با بدمینتون بازی از ترکیه به پیروزی دست یافته و راهی دور بعد گردیدو در بازی دوم در مصاف با حریفی از بلژیک این بازی را با نتیجه 2 بر صفر واگذار کرد و از دور رقابت ها حذف گردید.

در قسمت دونفره مردان نیز، تیم سروش اسکندری و فرزین خانجانی برابر تیم دونفره قزاقستان به پیروزی دست یافتند و راهی دور بعد این مسابقات شدند.

مسابقات بین المللی بدمینتون قزاقستان در روزهای 17 لغایت 22 تیر ماه جاری در قزاقستان برگزار می شود

 


 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 123 نفر
کل بازدید امروز : 125
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 159 نفر
کل بازدید دیروز : 160
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 282 نفر
کل بازدید این ماه : 285