فلات تمرین در تمرینات بدنسازی چیست و چگونه گرفتار آن نشوید

اگر تا کنون گرفتار فلات نشده‌اید پس باید خوش شانس باشید. سرانجام، هر کسی به نقطه‌ای می‌رسد که هیچ پیشرفتی در حجم و قدرت عضلات یا اجرای کلی آن صورت نمی‌گیرد.فلات تمرین زمانی است که شما در ورزش هیچ پیشرفتی نمی‌کنید.


 

متن کامل خبر

آتروفی چیست؟

سلول ها در پاسخ به تغییرات محیط اطرافشان می توانند خود را تغییر دهند. آتروفی یکی از این پاسخ ها است. در یک تعریف می توان گفت: کوچک شدن اندازه سلول به دلیل کاهش مواد سلولی را آتروفی می گویند. آتروفی عضله به معنی لاغر و ضعیف شدن عضله است.

متن کامل خبر

درد پهلو هنگام دویدن و درمان آن

 زمانی که در حال ورزش هستید ناگهان در پهلوی خود درد شدیدی احساس می کنید. هر کسی پاهای خود را بالا و پائین ببرد و در همان حال به سرعت نفس بکشد، دچار درد پهلو می شود. درد پهلو معمولاً ناشی از چنگ شدن دیافراگم است.

متن کامل خبر

تکنیک های تنفس صحیح در تمرینات ورزشی

همانطور که می دانید عضلات بدن ما بدون اکسیژن قادر به انجام هیچ کاری نیستند. در فعالیت های ورزشی نیز وقتی که نیاز بدن به اکسیژن بیشتر می شود، میزان اکسیژنی که وارد بدن می شود از اهمیت بالای برخوردار است،"نفست رو نگه ندار". این جمله ایست که همه ما هنگام ورزش کردن آن را می شنویم

متن کامل خبر

پس از ترک تمرین چه اتفاقی برای بدن می افتد؟

 ترک تمرین و فعالیت ورزشی بنابر هر دلیلی باعث می شود، بدن مقداری از پیشرفت هایی را که داشته است از دست بدهد. در این مطلب بر اساس ۵ موقعیت به بررسی این دو سوال خواهیم پرداخت که : ۱- وقفه در تمرین چه اثری بر بدن می گذارد؟ ۲- برای بازگشت به شرایط قبلی باید چه اقدامی انجام شود؟

متن کامل خبر

با 7 واقعیت ورزشکاران و ورزش حرفه ای آشنا شوید

شاید برای شما هم پیش آمده باشد، بخواهید در خصوص یک ورزشکار حرفه ای اطلاعاتی به دست آورید یا از چون و چرای تبدیل شدن به ورزشکار حرفه ای و شرایط آن آگاه شوید. در این مطلب با  واقعیت جالب در خصوص ورزشکاران حرفه ای و ورزش حرفه ای آشنا می شوید.

 

متن کامل خبر

۵ روش برای ریکاوری بدن بعد از ورزش

برای اینکه از اندامی متناسب برخوردار باشید یا مانند یک ورزشکار حرفه ای تمرین کنید، بدون شک راه سختی رو در پیش دارید! تمرینات مداوم و طاقت فرسا باعث خستگی  شما می شود و شاید برای تمرین در روز بعد انرژی نداشته باشید

 

متن کامل خبر
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

Plateau Practice

آتروفی چیست؟

درد پهلو هنگام دویدن و درمان آن

تصویرسازی ذهنی در ورزش

تأثیر مشت کردن دست چپ بر افزایش تمرکز ورزشکاران

تعداد بازدید کنندگان امروز : 142 نفر
کل بازدید امروز : 144
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 159 نفر
کل بازدید دیروز : 160
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 301 نفر
کل بازدید این ماه : 304