رئیس فدراسیون از اردوی آمادگی نوجوانان و جوانان بازدید کرد
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵
0 نظر
411 بازدید

محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون به همراه دیگر مسئولان این فدراسیون صبح  دوشنبه 24 خرداد ماه جاری در محل برپایی اردوی آمادگی حضور یافته و با بدمینتون بازان نوجوان و جوان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، محمدرضا پوریا در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از مرتضی ولی دروی سرمربی تیم های نوجوانان و جوانان بدمینتون اظهار داشت: در سال جاری با تدوین برنامه های خاصی تلاش داریم شرایط بسیار مطلوبی را برای رده سنی فراهم نماییم.

وی گفت: اصل برنامه های فدراسیون برای برپایی اردوها ارزیابی و ایجاد زمینه ای مناسب برای حضور قدرتمند شما عزیزان است که آینده این رشته ورزشی را رقم خواهد زد.

رئیس فدراسیون بدمینتون گفت: از شما بازیکنان نوجوان و جوان انتظار دارم به برنامه های ارائه شده توسط سرمربی تیم ملی توجه کرده و با اجرای دقیق آن بتوانید آینده درخشانی را برای خود رقم بزنید.

پوریا گفت: در سال های آینده شما بازیکنان اصلی این رشته خواهید بود و بدین منظور تمامی تلاش فدراسیون ایجاد زمینه پیشرفت شما خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری از رده های سنی نوجوانان و جوانان در تمامی اعزام های برون مرزی استفاده خواهد شد.

رئیس فدراسیون بدمینتون اظهار داشت: تلاش تمامی همکاران در این فدراسیون حضور قدرتمند شما در میادین بین المللی است و در واقع تلاش ما بر این است که با همت شما بتوانیم پله های ترقی را فراهم نماییم.

وی همچنین خاطرنشان کرد که استعدادیابی الویت کاری فدراسیون می باشد و نگاه اخلاقی بالاترین عامل برای فدراسیون است که خوشبختانه در مدت حضورم به عنوان مسئول فدراسیون با هیچگونه مشکل اخلاقی روبرو نبوده ایم.

پوریا گفت: با تشخیص سر مربی در هر زمان و هر مکان فدراسیون این آمادگی را دارد که شرایط اردوئی را فراهم نماید.

وی همچنین افزود: با برنامه ریزی های انجام شده در طول مدت تابستان ما اردوهای مختلف و متوالی را برای آمادگی شما فراهم نموده ایم.

رئیس فدراسیون در پایان اظهار داشت: حضور پر قدرت شما باعث افتخار ما خواهد بود.

سپس مرتضی مداحی نایب رئیس فدراسیون بدمینتون نیز نکاتی را عنوان نمود.

در پایان این دیدار مرتضی ولی دروی سر مربی تیم های نوجوانان ، جوانان و امید بدمینتون ضمن تشکر از رئیس فدراسیون و دیگر دست اندرکاران از زحمات آنان برای آماده سازی این بازیکنان قدردانی نموده وگزارشی از برپایی این اردو و نحوه تمرینات ارائه نمود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 112 نفر
کل بازدید امروز : 114
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 159 نفر
کل بازدید دیروز : 160
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 271 نفر
کل بازدید این ماه : 274