دیدار با رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک
جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴
0 نظر
386 بازدید

محمدرضا پوریا ریاست فدراسیون بدمینتون به همراه صادق کرباسی مربی بدمینتون کشورمان با حضور در محل کمیته ملی المپیک با کیومرث هاشمی و شاهرخ شهنازی رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک کشورمان دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این دیدار صادق کرباسی که اخیرا موفق به اخذ درجه عالی مربیگری بین المللی در کشور مجارستان شده است، گزارشی از نحوه برگزاری کلاس را ارائه نمود.

در این دیدار کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک ضمن ابراز خرسندی از موفقیت مربی بدمینتون کشورمان و کسب نمره 4.75 از 5 نمره تخصیص یافته این دوره از کلاس برای وی آرزوی موفقیت نمود.

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان در ادامه این نشست اظهار داشت: یکی از اهداف کمیته ملی المپیک کشور حضور مربیان در دوره های عالی و کسب مهارت های بالا در این سطح می باشد.

هاشمی گفت: حضور مربیان کشور در این دوره ها با تلاش و زحمات امکان پذیر می گردد و مدارک آن به خصوص با اخذ نمرات عالی برای ما بسیار ارزشمند می باشد.

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان در ادامه خاطرنشان ساخت: امیدورام کسب این موفقیت برای ورزش بدمینتون تاثیرات خوبی را به همراه داشته باشد.

هاشمی افزود: خوشبختانه رئیس فدراسیون بدمینتون مدیری بسیار منضبط بوده و فدراسیون دارای چهار چوبی منظم می باشد.

رئیس کمیته ملی المپیک همچنین خاطرنشان کرد: فدراسیون بدمینتون در تمامی زمینه ها با توجه به کمبودهای مالی ، بسیار عالی عمل می نماید و از برترین فدراسیون های ورزشی کشور می باشد.

هاشمی در پایان این دیدار از تلاش های صادق کرباسی جهت این موفقیت بزرگ تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این دیدار محمدرضا پوریا و صادق کرباسی با حضور در محل کار شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک کشورمان و ارائه گزارشی از چگونگی گذرانیدن دوره عالی مربیگری بین المللی المپیک توسط صادق کرباسی مربی بدمینتون کشورمان و اخذ درجه عالی مربیگری بین المللی به گفت و گو پرداختند.

در این دیدار شهنازی نیز ضمن ابراز خرسندی از این موفقیت از نحوه برگزاری کلاس ها و شرایط آموزش و حضور دیگر مربیان از کشورهای جهان، این موفقیت را بسیار با ارزش قلمداد نمود.

دبیر کل کمیته ملی المپیک کشورمان با تقدیر از محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون به جهت تلاش های بسیار خوب و عملکرد این فدراسیون، موفقیت صادق کرباسی را نیز یکی دیگر از گام های مثبت و رو به جلو این فدارسیون برشمرد.

در پایان این دیدار نیز محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون از توجه ویژه کمیته ملی المپیک به فدراسیون بدمینتون از کیومرث هاشمی و شاهرخ شهنازی کمال تشکر و قدردانی را نمود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 88 نفر
کل بازدید امروز : 94
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 36 نفر
کل بازدید دیروز : 38
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 3441 نفر
کل بازدید این ماه : 4149