برپایی اردوی 10 روزه تیم ملی بدمینتون در کیش
یکشنبه ۰۷ تير ۱۳۹۴
0 نظر
386 بازدید

به گزارش از خبرگزاری ایرنا مرتضی ولی دروی روز یکشنبه در گفت وگو اختصاصی با خبرنگار ایرنا در مورد جزییات برگزاری اردوی کیش افزود: این اردو به منظور آماده سازی تیم در رده های نوجوانان ، جوانان و امید برگزار می شود
وی ادامه داد : 10 نفر ازبازیکنان تیم در این اردو حضور دارند و در دو نوبت صبح و بعد ازظهر در کیش به تمرین آماده سازی می پردازند.
مدرس کنفدراسیون بدمینتون آسیا هدف ازبرپایی این اردو را آماده سازی هرچه بیشتر بازیکنان برای شرکت در رقابت های بین المللی جوانان ترکیه(اول تا سوم مرداد ماه)عنوان کرد و افزود : پس از بازگشت تیم ، در اردوی تمرینی دیگری در کمپ تیم ملی در تهران شرکت خواهد کرد و پس از آن چهار نفر از بازیکنان در رده جوانان به ترکیه ( آنکارا ) اعزام می شوند.
وی، این حضور رانخستین تجربه برای جوانان عنوان کرد وگفت:این رقابت ها بسیارمهم است و کشورهای زیادی در آن حضور خواهند داشت. 

ولی دروی درمورد بازیکنان حاضر در این اردو به تفکیک رده های مختلف گفت : صدرا صادقی ، مهران شهبازی ، علیرضا فغفوری و عرفان جوینده در رده امید، پارسا مظفری، امیر حسین نورعلیان ، محمد باقر ترابی و امیرپاهنگ در بخش جوانان در این اردو حضور دارند ، دو تن از اعضای تیم امیر جباری و مهدی انصاری برای حضور در مسابقات جوانان آسیا به بانکوک تایلند اعزام شده اند . 

وی اضافه کرد:دررده نوجوانان نیزصالح سنگتراش وعلی باستانی در اردو حضور دارند و منصور سجادیان به عنوان سرپرست ،تیم را همراهی خواهد کرد.

مسوول توسعه بدمینتون منطقه غرب آسیا در مورد نفرات اعزامی به ترکیه گفت : مهدی انصاری ، امیر جباری ، محمد باقر ترابی و امیر حسین نور علیانی چهار نفری هستند که به رقابت های بین المللی ترکیه اعزام خواهند شد.


ولی دروی در مورد دیگر اردوهایی که تیم تا پایان تابستان در پیش دارد گفت:اردوهایی تا پایان شهریور در زنجان ، تبریز و تهران پس از اعزام تیم خواهیم داشت تا اگر بازیکنان مسابقه ای را برای حضور انتخاب کنند آمادگی لازم برای شرکت در آن وجود داشته باشد. 

 حضور در رقابت های بین المللی نیاز اصلی تیم بدمینتون 


قهرمان پیشین تیم ملی بدمینتون ایران درمورد کمبودها و مشکلات موجود در رشته بدمینتون به خبرنگار ایرنا گفت : خوشبختانه در سالهای اخیر امکانات خوبی دراختیار این رشته قرار گرفته واردوی کیش هم اتفاق خوبی است. 


وی اظهار داشت:در بعد سخت افزاری و نرم افزاری کمبودی نیست و بیشتر مراکز استان های دارای باشگاه های اختصاصی برای تمرین و مربیان تحصیل کرده و آموزش دیده هستند


ولی دروی با بیان اینکه تلاش براین است که برای تمامی رده های سنی برنامه تمرینی و اردو داشته باشیم، مهمترین مساله تیم را کم بودن تجربه بین المللی وحضوردرصحنه رقابت های خارجی دانست و گفت : ورزشکاران دیگر کشورها همواره در رقابت هستند و خود را محک می زنند ، برای اینکه بتوانیم در صحنه بین الملل در این رشته حرفی برای گفتن داشته باشیم باید در اردوهای خارجی و رقابت ها بیشتر حضور پیدا کنیم . 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 72 نفر
کل بازدید امروز : 78
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 36 نفر
کل بازدید دیروز : 38
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 3425 نفر
کل بازدید این ماه : 4133