بدمینتون بزرگسالان ایران با وجود سرمربی جدید متحول می شود
دوشنبه ۰۱ تير ۱۳۹۴
0 نظر
407 بازدید

سید شهرام عربی زنجانی، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از بازگشت موفقیت آمیز کرباسی از کلاس مربیگری بدمینتون سطح یک جهانی که در مجارستان تشکیل شد، محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون ایران طی حکمی این مربی توانمند را به این سمت برگزید.

وی اظهار کرد: کرباسی از سه دهه قبل تاکنون به عنوان بازیکن و مربی تیم های منتخب استان، بازیکن ملی پوش و مربی تیم ملی بزرگسالان ایران در این رشته ورزشی فعالیت کرده است و به حتم در کسوت سرمربیگری نیز برای ارتقا جایگاه بدمینتون ایران مفید به فایده خواهد بود.

صادق کرباسی دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس تربیت بدنی و از قهرمانان سابق این رشته است که به مدت 10 سال سابقه عضویت در تیم ملی را دارد و از سال 80 نیز به عنوان مربی تیم های نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان در این رشته فعال بوده است.

کرباسی اخیرا با هماهنگی کمیته ملی المپیک برای گذراندن درجه عالی مربیگری بدمینتون به کشور مجارستان اعزام شد که به مدت سه ماه در دانشگاه سملوایز بوداپست به همراه 25 تن از مربیان کشورهای جهان این دوره را پشت سر گذاشت و با کسب 4.75 از 5 نمره به عنوان 3 مربی برتر این دوره موفق به اخذ درجه عالی مربیگری بین المللی در رشته بدمینتون شد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 134 نفر
کل بازدید امروز : 136
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 159 نفر
کل بازدید دیروز : 160
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 293 نفر
کل بازدید این ماه : 296