بدمینتون بازان برتر مسابقات قهرمانی کشور خردسالان پسر
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴
0 نظر
708 بازدید

در بیست و نهمین دوره رقابت های بدمینتون قهرمانی کشور خردسالان پسر دیدار فینال این پیکارها برگزار شد و در پایان رقابت های تیمی :

 در دیدار فینال که بین دو تیم خراسان رضوی و تیم اصفهان برگزار شد ، تیم خراسان رضوی توانست با نتیجه 3 بر 2 برابر حریف خود به برتری دست یافته و مقام قهرمانی را کسب نماید.

تیم اصفهان دوم شد و تیم های زنجان و آذربایجان غربی مشترکا سوم شدند.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

در ادامه رقابت های با شناخت فینالیست های یکنفره و دونفره پیگیری شد.

در این پیکارها که در خانه بدمینتون شهرستان بیرجند  در قسمت یکنفره محمد زرچی از خراسان رضوی برابر امیررضا اخلاقی از تهران با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی دست یافت و راهی فینال شد.

دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی بین ارشیا عمل کننده (آزاد) و محمد امین مقدم نوروزی از زنجان برگزار شد که ارشیا عمل کننده با نتیجه 2 بر 1 توانست برابر حریف خود به برتری برسد و دیگر فینالیست یکنفره باشد.

 در مرحله فینال این رقابت ها ارشیا عمل کننده(آزاد) با پیروزی برابر محمد زرچی از خراسان رضوی به مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یافت.

محمد زرچی از خراسان رضوی دوم شد.

امیررضا اخلاقی از تهران و محمد امین مقدم نوروزی از زنجان مشترکا سوم شدند.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

در مرحله نیمه نهایی قسمت دونفره ، تیم دونفره سینا سالاری و مجتبی نظری اول از خراسان رضوی به مصاف تیم دونفره مهدی پرهون و علیرضا فاخر از فارس رفتند که در پایان تیم دونفره سینا سالاری و مجتبی نظری اول از خراسان رضوی با نتیجه 2 بر صفر به برتری دست یافتند و راهی فینال شدند.

در مرحله نیمه نهایی تیم دونفره محمدرضا حیدری و امیرحسین خان احمدی از زنجان به مصاف تیم دونفره فرهان جاویدی و سینا بهبودی از فارس رفتند که در پایان تیم دونفره محمدرضا حیدری و امیرحسین خان احمدی از زنجان با نتیجه 2 بر 1 به برتری دست یافتند و راهی فینال شدند.

تیم محمدرضا حیدری و امیرحسین خان احمدی از زنجان با پیروزی برابر تیم سینا سالاری و مجتبی نظری اول از خراسان رضوی به مقام قهرمانی دست یافت.

تیم سینا سالاری و مجتبی نظری اول از خراسان رضوی دوم شد.

تیم دونفره مهدی پرهون و علیرضا فاخر و تیم فرهان جاویدی و سینا بهبودی هر دو از فارس مشترکا سوم شدند.

 بیست و نهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور خردسالان پسر با شرکت 220 بازیکن از 22 استان کشور به مدت سه روز در قسمت تیمی ، یکنفره و دونفره در خانه بدمینتون شهرستان بیرجند برگزار گردید.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 43 نفر
کل بازدید امروز : 49
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 36 نفر
کل بازدید دیروز : 38
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 3396 نفر
کل بازدید این ماه : 4104