اولین مرحله مسابقات توسعه بدمینتون همگانی کشور برگزار شد
سه شنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۴
0 نظر
369 بازدید

اولین مرحله مسابقات توسعه بدمینتون همگانی کشور در روزهای اول و دوم مرداد ماه جاری در 7 منطقه ( چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، مازندران،فارس، لرستان، زنجان و تهران برگزار شد.

در پایان برگزاری اولین مرحله این رقابت ها نتایج مناطق هفتگانه به شرح ذیل اعلام گردید:

منطقه 6 به میزبانی خرم آباد (لرستان)

آقایان

1.      علیرضا اسدی از کرمانشاه

2.      سعید معتوغی از خوزستان

3.      یزدان چوب ساز و مهدی اسدی از کرمانشاه

بانوان

1.      ارغوان اسفندیاری از خوزستان

2.      زهرا بندی از خوزستان

3.      سهیلا حسینی از خوزستان و نصیبه زارعی از همدان

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

منطقه 2 به میزبانی تهران

بانوان

1.      هنگامه مرادی از قزوین

2.      درسا یاوری از تهران

3.      پانیذ غفار پور از تهران

آقایان

1.      بابک دادی زاده از تهران

2.      نادر موذن از تهران

3.      امین عباسی و علیرضا رشوند از تهران

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

منطقه 7 به میزبانی ساری (مازندران)

بانوان

1.      مهرنوش علیزاده از گلستان

2.      فاطمه مرادی از گیلان

3.      مرجان چراغچی از گلستان و فاطمه قربانیان از مازندران

آقایان

1.      پوریا توکلی از گلستان

2.      میلاد برزگری از مازندران

3.      سهیل وعاجر از سمنان و محمد یوسفی تبار از مازندران

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

منطقه اصفهان

آقایان

1.      کاظم افشاری از قم

2.       محمدعلی ضیایی مقدم از قم

3.      وحید سعیدی از یزد و محسن شهرستانی از قم

بانوان

1.      صدیقه امانی از یزد

2.      شکوفه صادقی از چهارمحال و بختیاری

3.      محدثه آقاجانی از اصفهان و فهیمه بلالی از چهارمحال و بختیاری

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

منطقه چهار به میزبانی زنجان

1.      پویا خداوردی مقدم از زنجان

2.      مهدی اکبرزاده از زنجان

3.      امیر حسین خدایی و امیرحسین فضلی از زنجان

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

منطقه خراسان رضوی

1.      جواد دامخواه از خراسان رضوی

2.      مرتضی حسینی از خراسان رضوی

3.      سعید کاظمیان از خراسان رضوی و سجاد بیجاری از خراسان جنوبی

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

منطقه 5 به میزبانی شیراز

1.      رضا مجیدی از بوشهر

2.      امین ذوریان از بوشهر

3.      محمد اژدرنیا و جواد خداپرست از فارس

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 210 نفر
کل بازدید امروز : 211
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 75 نفر
کل بازدید دیروز : 79
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 1900 نفر
کل بازدید این ماه : 2134