اخذ درجه عالی مربیگری بین المللی از سوی مربی بدمینتون ایران
یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴
0 نظر
402 بازدید

برای نخستین بار در تاریخ ورزش بدمینتون ایران یک مربی ایرانی دوره عالی بین المللی که زیر نظر کمیته بین المللی المپیک در کشور مجارستان برگزار شد توانست موفق به اخذ درجه عالی مربیگری شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، صادق کرباسی مربی تیم ملی بدمینتون کشورمان به مدت سه ماه در دانشگاه سملوایز بوداپست مجارستان به همراه مربیان کشورهای مالزی، باربادوس، انگلیس و پاکستان در این رشته در کلاس های مباحث فیزیولوژی ورزشی ، حرکت شناسی و بیومکانیک ورزشی، آسیب شناسی ورزشی ، تغذیه ورزشی ، فیزیوتراپی ، علم تمرین اصول مربیگری، مدیریت ورزشی ، جامعه شناسی ورزشی ، روانشناسی ورزشی و تمرینات بدمینتون را گذرانیده و با کسب نمره 75/4 از 5 موفق به اخذ درجه عالی گردید.

کرباسی طی نامه ای به محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون و دیگر مسئولان فدراسیون به جهت تلاش های انجام شده و حمایت آنان و حمایت های کمیته ملی المپیک کشورمان به خصوص کیومرث هاشمی رئیس این کمیته و دکتر شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک تشکر و قدردانی نمود.

لازم به ذکر است که در این دوره کلاس عالی مربیگری بین المللی 22 مربی در رشته های بدمینتون ، شنا ، شمشیربازی، دو و میدانی ، فوتبال، پینگ پونگ موفق به اخذ درجه عالی مربیگری شدند و سه نفر از مربیان نتوانستند نمرات لازم را کسب نمایند.

صادق کرباسی دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس تربیت بدنی می باشد و از قهرمانان ملی پوش سابق رشته بدمینتون می باشد که مدت 10 سال عضو تیم ملی بوده و از سال 1380 عنوان مربی تیم های ملی نوجوانان، جوانان ، امید و بزرگسالان را در کارنامه خود دارد.

ضمنا نامبرده تنها نماینده ایران که از سوی کمیته ملی المپیک معرفی گردیده ، در این دوره بوده است.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
  • علم تمرین
  • روانشناسی ورزشی

علم تمرین

روانشناسی ورزشی

تغذیه ورزشی

تعداد بازدید کنندگان امروز : 73 نفر
کل بازدید امروز : 75
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 159 نفر
کل بازدید دیروز : 160
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 232 نفر
کل بازدید این ماه : 235